H. T. C. C.—C. H. C. 1—1C. H. C.—Tilburg 3—0 E. M. H. C.—C. H. C. 3—4C. H. C.—M. M. IT. C. 6—2 C. H. C.—E. M. H. C. 2—1Breda—C. H. C. 1—3 C. H. C— H. T. C. C. 1—2Tilburg—C. II. C. 1—2 Beslissingswedstrijd te Tilburg H. T. C. C.—C. H. C. 1—3. Wedstrijden om het kampioenschap van het Zuiden C. H. C.—M. O. P. 3—0; M. O. P.—C. H. C. 0 5. Derhalve een aardig resultaat van een vereeniging, die voor het tweede jaar aan de hockey-competitie deelnam. Ga zoo voort lui, vooral, waar wij thans de eenige ver eeniging zijn, die ons corps naar buiten in de competitie vertegenwoordigt. Wees trotsch, dat je gekozen wordt voor het eerste elftal. Wees trotsch, dat je onze kleuren mag verdedigen, die tegelijk de kleuren zijn van onze nationale vlag; train en train nog eens, opdat die kleuren steeds mogen overwinnen. Na de behaalde overwinningen en in onzen kampioenschaps- roes wilden wij nog meer trachten te bereiken. We togen naar Nijmegen om te beproeven den Samovarbeker naar de K. M. A. te brengen. Inderdaad zijn we er dicht bij geweest. We brachten het tot de finale, maar door pech en door vermoeidheid van de groote match tegen H. D. M., een van de sterkste Westelijke vereenigingen tegen wie wij gelijk speelden, verloren wij den laatsten wedstrijd tegen M. H. C. uit Heemstede met 10. Ja, de wedstrijd tegen H. D. M. was feitelijk de clou van het seizoen. Tegen deze vereeniging hebben wij gespeeld als nooit te voren. Wat wij in techniek te kort schoten, tegen H. D. M., die met vijf internationals en vijf oud-internatio nals uitkwam, dat vergoedden wij met onze snelheid en ons uithoudingsvermogen. In één woord, de wedstrijd was geweldig. Trouwens de geheele dag was een succes; de 116

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1933 | | pagina 130