autotocht heen, de rit terug, beladen met bloemen, die ons waren aangeboden door de Nijmeegsche Hockey ver- eeniging in verband met het behalen van het Zuidelijk kampioenschap, de zoete inval daarna in Haarlem, deze wedstrijd vond n.l. in het verlof plaats met de beschuit jes met muisjes, enz. Jammer, dat zoo weinig corpsleden op dezen dag tegen woordig waren. Het resultaat van de wedstrijden te Nijmegen was le ronde vrij 2e ronde C. H. C.Zutfen 01 3e ronde H. D. M.— C. H. C. 00, door loting gewonnen finale M. H. C.—C. H. C. 1—0. Den jaarlijkschen wedstrijd tegen de adelborsten op Huize te Werve wonnen wij met 4—0, een mager resultaat na de 90 overwinning van het vorige jaar. Waarschijnlijk was dat een gevolg van de geanimeerde fuif op den voorafgaanden avond in Wassenaar. Den wedstrijd op het assaut tegen Breda verloren wij met 20. De gala-avond en de omstandigheid, dat verschil lende spelers met verlof waren gegaan, moeten als oorzaken van deze nederlaag worden genoemd. We zagen o.a. iemand, die normaal rechts-binnen speelde, met legguards in het doel strompelen. Alvorens dit jaarverslag te beëindigen, willen we nog enkele personen, die veel tot ons succes hebben bijgedragen, memoreeren. In de eerste plaats mag hier dan zeker wel genoemd worden onze Gouverneur, Generaal-Majoor van der Harst en Mevrouw van der Harst, die steeds op onze thuiswedstrijden aanwezig waren en zelfs bij de beslissingswedstrijden tegen H. T. C. C. te Tilburg van hunne belangstelling deden blijken. Vervolgens de eerste-luitenant Pel, onze beschermheer, 117

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1933 | | pagina 131