90 ERSLAG. s ieder jaar, v, 3 onze hoop gevestigd op het jongste We werden echter in onze verwachtingen teleurgesteld, bleek, dat op schermgebied en op athletiekgebied een t enkele iets presteerde. We verwachtten, dat het jaar wel serieus zou gaan trainen om op hun tijd ats te kunnen innemen. Ook hierin werden we echter esteld, de enkele fanatelingen natuurlijk daargelaten, r kan nog verbetering in komenlaten we het hopen, aanvang van den nieuwen cursus stond geheel en al in iet teeken van het 35-jarig bestaan van onze vereeniging. Wel mochten we tevreden zijn met de laatste jaren, die aan het jubileum voorafgingen. De laatste twee jaren heeft de Algemeene op scherm- en athletiekgebied een opleving meegemaakt als nooit te voren; talrijk zijn de successen van de laatste jaren geweest. De plannen voor het vieren van het 35-jarig bestaan kwamen het eerst naar voren begin '32 en zijn sindsdien steeds uitgebreid. De feestelijkheden zouden scherm-, athle- tiek- en turn wedstrijden omvatten. Het aantal deelnemers aan de verschillende nummers was groot. Ook van de officieren en burgerleeraren en van buiten af mochten we groote belangstelling ondervinden. Verschillende vereenigin- gen zonden ons haar stoffelijk blijk van medeleven. De feestelijkheden duurden twee dagen. De wedstrijden op schermgebied hadden een geanimeerd verloopde gedetailleerde uitslagen luidden Sabel A1. Treffers H. Sabel B1. Palm. Floret1. Treffers H. Degen1. Treffers H. 2. Nix J. H. W. 3. Treffers A. J. 4. Cox A. L. 2. Ouwehand. 3. v. d. Meyde. 4. van Aarem. 2. v. d. Meyde. 3. Buyten. 4. Cox A. L. 2. Abbink. 3. Plantinga. 4. v. d. Meyde.

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1934 | | pagina 102