92 dstrijd tusschen C. H. C. en onze gasten uit n geanimeerd verloop en werd tenslotte door noren met 23. van den hockey-wedstrijd kwam de beruchte hin- p over de wallen van Kilacadmon. De loopers deden iterste best en vooral mag hier geprezen worden het rende loopen van Bakker en van der Mey. In de volgorde kwamen de loopers binnen1. Bakker, er na hem nummer twee: van der Mey; dan volg- p grooteren afstand3. Ouwehand, 4. Anemaet. prijsuitreiking geschiedde door den Gouverneur, die als eeds blijk gaf volkomen mede te leven met de sportver- eeniging van de Academie. Op velerlei wijze heeft de Gou verneur onze vereeniging aangemoedigd in haar streven en waar mogelijk de wedstrijden bijgewoond of persoonlijk prijzen beschikbaar gesteld voor de groote wedstrijden. Geen wonder, dat het Bestuur onmiddellijk deze gelegenheid heeft aangegrepen om onzen Gouverneur en onzen Beschermheer, den kapitein Sicherer, die ons ook steeds met raad en daad heeft bijgestaan, het eerelidmaatschap aan te bieden. De matinée's en soirée's muntten uit door gezelligheid. De dansen werden afgewisseld door enkele voordrachten van Callenbach en Berlijn. De versiering was in stijl gehouden en vooral mag een woord van dank niet uitblijven voor onze medewerkers Scharp (hoe kan het anders), Westerhuis, Quanjer, Visser en Wolff, die steeds in de weer waren om uit de eenvoudige middelen een passend geheel te maken. Best nog een woord van dank aan onze Band „Kilacadmon Orchestra", die voor het eerst in haar nieuwe verband op trad en aan „Bintang Timoer". Hiermede was onze vereeniging een van de mijlpalen in haar bestaan voorbijgegaan. We mogen slechts de hoop uitspreken, dat ook in de komende jaren de opleving, die we de laatste jaren hebben meegemaakt, zal blijven bestaan. Nu waren de feestelijkheden voorbij en stonden de wed strijden van de M. S. S. B. voor de deur. Er moest nog flink getraind worden, wilden wij den lauwertak weer mee-

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1934 | | pagina 104