93 nemen naar de Academie. Er werden verschille wedstrijden gehouden tegen andere vereeniginge we „toen het dan eindelijk zoo ver was," onbevre^ de schermzaal Bouillet vertrokken, waar de wed gehouden zouden worden. Hier bleek tn iter, dat ons schermen nog wel het een en ander mankeerde, /o op floret en degen. Op geen van beide wapens kodden een behoorlijk figuur slaan en moesten wij de meerde der burgervereenigingen erkennen. Hieruit leeren w dat er vooral op deze twee wapens flink getraind moet wor opdat we bij de volgende wedstrijden wat hooger in d: prijzen komen. Op sabel daarentegen hebben we goede successen geboekt. Onze eerste equipe werd één, zoodat we den lauwertak, wat tenslotte toch het voornaamste was, weer mee konden nemen. De samenstelling van de equipe was als volgt Treffers, A. J. Nix, J. H. W. Treffers, H. Onze tweede equipe Plantinga, Cox en Nanlohy, werd drie. Verdere uitslagen zijn Floret4. Nix, J., 5. Hermens, 6. Treffers, H. Degen: 5. Ouwehand. Sabel1. Nix, J. H. W., 2. Van der Meyde, 6. Bakker, 7. Treffers, H., 8. Cox, A. L., 9. Plantinga, 10. Nix, J. Ter gelegenheid van het Assaut werden weer de traditio- neele Academie wedstrijden gehouden, die reeds elders ver meld werden. Deze onderlinge wedstrijden waren een goede training voor de komende wedstrijden van de K. O. S. Dit jaar kwamen we uit met drie equipe's op sabel en één equipe op degen. Verder bevatte het programma personeele wedstrijden op sabel en degen. Het succes, dat we hier behaald hebben mag toch zeker wel blijk geven van een goede training, al waren dit jaar de Adelborsten door omstandigheden eenigszins gehandicapt. De uitslagen luidden

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1934 | | pagina 105