JAARVERSLAG. Kon in het vorig jaarverslag van de C. H. C. vermeld worden, dat onze vereeniging het Zuidelijk kampioenschap behaalde, helaas zijn wij thans niet zoo gelukkig. De hoop van velen, dat de C. H. C. zijn kampioenschap nog een jaartje zou verlengen, is niet verwezenlijkt. Was het een reactie? Of lag het eraan, dat wij nog onvol doende geoefend waren bij de eerste wedstrijden en juist toen moesten uitkomen tegen de sterkste ploegen van het Zuiden, waarvan de spelers geheel aan elkaar gewend waren? Of lag het aan de opname in het elftal van nieuw aan gekomen jongstejaars, zoodat ons elftal nog niet een eenheid vormde Het falen in het begin van het seizoen zal wel aan beide laatstgenoemde nadeelige factoren te wijten zijn. Gelukkig toonde het overgroote deel van de leden de ware corpsgeest te bezitten door geregeld aan de wedstrijden deel te nemen en er een verlofje voor over te hebbenaldus medewerkende in het pogen de oranjekleuren op het hockeyveld te doen zegevieren. Tenslotte waren de sportieve resultaten, alhoewel niet schitterend, toch wel goed te noemen. Werd soms door ons weinig constante spel van minder sterke clubs verloren, om gekeerd moesten de sterkste clubs ervaren, dat het tegen een enthousiast spelende cadettenploeg zeer moeilijk valt om een puntje te veroveren (memoreeren we slechts de thuis wedstrijd tegen Breda I). Het eerste elftal eindigde tenslotte op de vierde plaats. Hieronder volgen de uitslagen der gespeelde wedstrijden. C. H. C.—Tilburg 3—5 C. H. C.—Middelburg 1—0 C. H. C.—Breda 8—2 C. H. C.—H. T. C. C. 1—2 C. H. C.—E. M. H. C. 3—0 BredaC. H. C. 20 H. T. C. C.—C. H. C. 2—2 Middelburg—C. H. C. 2—1 E. M. H. C.—C. H. C. 1—4 Tilburg—C. H. C. 0—3

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1934 | | pagina 111