100 Het was verheugend, dat het aantal werkende leden zoo groot werd, dat voor het eerst met een tweede elftal aan de competitie kon worden deelgenomen. De resultaten van het tweede waren in het begin eveneens allesbehalve schitterend. Door ongeoefendheid der spelers en het voortdurend af moeten staan van de beste spelers, als invallers voor het eerste, werden de eerste vijf wedstrijden verloren. Het pleit zeker voor den goeden geest, die in het elftal zat, dat iedere wedstrijd opnieuw met groot enthou siasme gespeeld werd en de stemming altijd even prettig en goed bleef. Na dit ongelukkig begin, begon het elftal plotseling grootsche allures te vertoonen, de volgende wed strijden werden gewonnen en de hoogst geplaatste elftallen, waaronder de kampioenen, moesten het met sprekende cijfers afleggen. Waardoor men over het eindresultaat nog niet ontevreden behoefde te zijn. Daar ook het gestelde doel, het vormen van behoorlijke reserves voor het eerste en een aanvulling voor het volgende seizoen, bereikt werd, kunnen wij het oude bestuur slechts dankbaar zijn voor het nemen van deze, op het eerste gezicht misschien wat erg vooruitstrevende en riskant lij kende, stap. De jaarlijksche wedstrijd tegen de Adelborsten, dit jaar gespeeld in Waalsdorp, werd na een matigen wedstrijd gewon nen met 21. Jammer was het, dat door het veraf gelegen zijn van het terrein en het zeer slechte koude weer, de belang stelling hiervoor veel minder was dan de vorige jaren, toen op het gezellige en mooie „te Werve"-terrein gespeeld werd. Yoor het spelen van wedstrijden buiten het competitie verband tegen niet-zuidelijke vereenigingen, was dit jaar door de groote vertraging, die de competitie ondervond wegens het slechte weer, geen tijd meer. Bijzonder jammer was, dat wij dit jaar niet konden inschrij ven voor de „Samovar"-wedstrijden te Nijmegen, waar de C. H. C. vorig jaar zoo'n uitstekend figuur had gemaakt. Wij willen hier nog in herinnering brengen het feest door het Corps gegeven ter gelegenheid van het 35-jarig bestaan der „Algemeene" in November.

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1934 | | pagina 112