108 JAARVERSLAG. Sedert Velocitas uit het competitieverband is getreden, is de liefhebberij voor de voetbalsport al buitengewoon snel afgenomen. Twee jaar geleden, toen C. H. C. in de zuidelijke competitie van den Nederlandschen Hockey- en Bandybond werd opge nomen, vroeg men zich af,,Is er dan nog plaats voor een Hockeyvereeniging naast Velocitas?" Tegenwoordig weet men nauwelijks, dat Velocitas nog bestaat. Het bestuur heeft in het afgeloopen jaar vaak moeite gedaan vriendschappelijke wedstrijden te organiseerenevenwel tevergeefs. Het was moeilijk om geschikte tegenstanders te vinden, terwijl dikwijls geen goed elftal samengesteld kon worden. Gespeeld werd o. a. tégen de M. T. S. uit 's Hertogenbosch, de S. R. O. I. en de N. A. C.-veteranen. Een verheugend feit is evenwel, dat we nog steeds onze collega's uit Willemsoord op voetbalgebied de loef afsteken. Alhoewel het verschil in kracht niet zoo groot meer was als in vorige jaren, wisten we toch op Houtrust na een spannenden strijd met 62 te zegevieren, waardoor de wisselbeker, welke 2 jaar geleden door den Gouverneur der Koninklijke militaire academie werd uitgeloofd, definitief in ons bezit kwam. Tot slot kan vermeld worden, dat ook dit jaar de jaarwed strijden plaats vonden. Het tweede studiejaar wist de over winning te behalen door zoowel het oudste als het jongste jaar een nederlaag toe te brengen. De uitslagen waren Oudste jaar-jongste jaar 30. Oudste jaartweede jaar 12. Tweede jaar-jongste jaar 51. HET BESTUUR.

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1934 | | pagina 120