28 October. De „Stiekumavond" of wel met een nieuw geluid„Inau guratieavond onder leiding van Callenbach. We maken kennis met een artistieke uitbeelding van Sing-Sing en ontdekken eenige sterren onder de nieuwe jongstejaars zelfs wordt er gedacht over de oprichting van een cadetten- zangkoor. In den loop van den dag de finale sabel A. 29 October. „It happened in K. M. A." Het was maar een ruit, gevolg verhooging van de degrada- tiekosten. Vandaag finale floret. 2 November. De Gouverneur der K. M. A., Kolonel C. J. H. van der Harst, wordt bevorderd tot Generaal-Majoor. Allen leven we met de promotie mee en we bedenken al hoe we vol trots zullen zeggen „Onze Gouverneur? Ja, die is „Generaal!" 5 en 6 November. Drie hoera's voor de Algemeene! Lang zal zij leven, heden bereikte zij haar 85ste jaar. De jonkers loopen af en aan om nog een laatste hand aan de cantine versie ring te leggen en het achterterrein in orde te brengen. Zelfs het weer werkt mee en een zonnetje, al is het dan ook een waterig zonnetje, laat eenige nog wateriger zonnestraaltjes op ons geliefd gebouw een ronde dans doen. Toch wel buitengewoon aardig van mijnheer Novembrius. Langs den weg naar 't station kan men vele jonkers zien gaan om hun invité's af te halen. 's Middags om twee uur beginnen de athletiek wedstrijden, onder leiding van den adjudant O. O. Hoekstra. De pauze wordt gevuld door de finale van de kanowedstrijden, v. d. Mey en Cox plaatsen zich respectievelijk één en twee, terwijl van Huls zijn sportiviteit toont, door 't zelfs in November niet te koud voor zwemmen te vinden. De 2000

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1934 | | pagina 85