74 m. hindernisloop, gewonnen door Bakker, die op den voet gevolgd wordt door van der Mey, sluit dit hoogst sportieve deel van den middag, waarna een thé-dansant volgt, 's Avonds bal op de can tine, waarbij de Gouverneur en vele officieren met hun dames tegenwoordig zijn. In een speech van Schotte wordt den Gouverneur en den bescherm heer, den Kapitein Sicherer, het eerelidmaatschap van de „Algemeene" aangeboden. Wij juichen. Bij de prijsuitreiking door den Gouverneur wordt een woord gewijd aan het voorbereidende werk, waarbij zoovelen hun beste beentje voorgezet hebben en werkelijk geen moeite te veel hebben ge vonden o.a. Schotte, Scharp, Westerhuis, Wolff, Kriekhaus etc. In den loop van den avond oogsten Berlijn en Callenbach enorm succes als zij een paar nummertjes ten beste geven en vooral onze eminente Dicky weet de heele zaal mee te krijgen, bij het refrein van zijn liedjes. De band van de Wageningers bevalt uitstekend. Zondag, de tweede dag, stond weer in het teeken van C. H. C., dat 't in dezen tijd behaalde kampioenschap feestelijk her dacht. Vooruit die jonkers, eenmaal fuif, tweemaal fuif, dubbel fuif. Maar helaas wordt de match H. T. C. C.— C. H. C. met 4—2 door ons verloren. Volgt een voetbalmatch tusschen Infanterie en Vactra, welke eindigt in een 32 overwinning van de verbonden wapens. Een forsch partijtje. (HmDe middag wordt be sloten met een thé dansant, waarbij onze eigen band „Kilacadmon orchestra" de muzikale leiding heeft en er een prachtstemming weet in te brengen. Diene ook nog gememoreerd te worden de receptie 's ochtends door het bestuur van de Algemeene in de lees zaal gehouden, waarmee vele invité's van bestuursleden der diverse vereenigingen het minder eens zijn. Als klap op den vuurpijl 'n geslaagde avond op de cantine, waarbij de Ceresband weer enorm succes oogst. BesluitEen zwaar hoofd en een paar ontstemde gezichten van heeren, die niet genoeg op hun „vröu" gepast hadden. 7 November. Er is strijd, veel strijd. Onze groote tegenstander is de

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1934 | | pagina 86