86 13 Mei. Heel wat jonkers met verlof en velen voor de laatste maal vóór de Pinkstervacantie. Merkwaardig, maar de eens zoo vermaarde verzuchting„Of het ooithoort men nog niet. InspectieRennen en jachten, alles moet in orde, en alles komt in orde. De trainers voor de vierdaagsche krijgen een buitje. O, die Meimaand 14 Mei. Een heel kalme Zondag, met nog kalmer jonkers. Het weer lokt ook niet erg tot naar buiten gaan uit. Heel veel bridgers en af en toe al een vosser voor de komende dagen, 's Middags uitzending van de hockey-match Holland—Duitsch- land. Er laait enthousiasme op en we zijn allen even op gewonden, als we winnen met 42. Maar het was toch geen voetbalmatch 15 Mei. Een van de laatste corpsvergaderingen van den weldra aftre denden Senaat. Drukke dagen zullen voor hen komen, het officiersexamen is niet zóó veraf meer. En in deze verga dering is weinig gezegd, slechts dat wat noodig is. Kortheid en daardoor ook beslistheid onderscheidt haar. Ook onze Almanak komt nog even naar voren. Twee kregen we er al terug uit Indië Voorts krijgen we twee dagen bedenktijd om een nieuwen Senaat te kiezen. De tweedejaars kijken al gewichtig, maar 30 Juni zijn ze pas oudstejaars. O, die stoelen Ach je went er aan 17 Mei. Voorloopige Senaat. Definitief gekozen is Kriekhaus. De lucht is vervuld van Bestuursveranderingen. Vreemde geruchten doen de ronde over de a. s. nieuwe kroontjes. Vooral P9 vervalt veel in dezelfde oude Witz, waar toch nog velen steeds invliegen.

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1934 | | pagina 98