86 demi-finale een halt toegeroepen: Victoria I bleef ons met 4 2 de baas. Helaas konden wij aan de uitnoodiging, om deel te nemen aan de wedstrijden om den Samovar-beker, dit jaar geen gevolg geven, daar de datum dezer wedstrijden samenviel met een der beker-wed strijden. Dat de successen van het eerste elftal ook naar buiten niet onopge merkt bleven, sprak welhaast vanzelf. Waren in November de Cadetten niet in het Zuidelijk Elftal vertegenwoordigd, in Januari speelden reeds drie Cadetten mee tegen Noord-België. Het streven der Zuidelijke Clubs tenslotte, om !n een hoogere klasse te spelen, is intusschen beloond. De Zuidelijke promotieklasse is Eerste klasse geworden, dank zij de goede resultaten, die het Zuiden tegen het Westen en het Oosten behaalde. En hebben wij Cadetten hier niet het leeuwenaandeel in gehad?! In de maand September hebben de Cadetten andermaal, echter nu als eerste klasser, de eer van het Zuiden tegen het Westen hoog gehouden. Op den nationalen hockey-dag boekten zij een 4 overwinning op Hudito om vervolgens in de tweede ronde nog maals H.O.C.I. te ontmoeten. Ditmaal moesten wij H.O.C.I. de zege laten, zij het ook slechts met 3 2. Het bestuur van den Nederlandschen Hockey- en Bajidy-Bond gaf op de jaarlijksche Algemeene Vergadering zijn ingenomenheid te kennen over de wijze waarop speciaal de Cadetten in het afgeloopen seizoen het Zuiden tegen het Westen hadden vertegenwoordigd. Alles bijeen genomen kunnen wij tevreden zijn over het afgeloopen jaar. En het volgende jaar kan, met nieuwen moed bezield, worden ingegaan een kern bleef ons over! Komt wapenbroeders, wij kunnen toonenf Welnu, laat ons toonenl! Prositl! HET BESTUUR.

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1934 | | pagina 100