Grepen uit het Cadettenleven 1933 1934. het N.C.C. 64 25 September. De heeren met herretjes komen terug. Velen gaan direct weer aan den slag. Ze meenen het voorloopig nog ernstig. 27 September. We beginnen vol goeden moed het nieuwe jaar en de kennismaking met de nieuw aangekomen cadetten. Er zijn merkwaardige types onder. 28 September. Corpsvergadering. Piet Wiebeld komt in behandeling in verband met zijn 40-jarig jubileum. Bekendmaking met den uitslag der herretjes, eigen oefening en studie-voorrechten. Gedrang voor den publicator. Het Corps wordt voorgesteld aan kapitein Gerssen. Wijzigingen en nog eens wijzigingen. Alles knipt en plakt. Zelfs onze tafelmanieren worden van piketwege gewijzigd. Broodschalen zweven van nu af aan hoog door de lucht. 6 October. Ons bereikt de heuglijke tijding van de successen van ritmeester Schummelketel bij het internationale concours hippique te Weenen. 9 October. De corpsvergadering draagt een stormachtig karakter. Voorstel van den senaat om de j.j. reeds nu Corpslid te maken is de oorzaak. De vergadering wordt geschorst tot den volgenden dag. 10 October. De Corpsvergadering wordt voortgezet. De zeuns zijn te koop voor zegge en schrijve 1. De redactiecommissie deelt met vreugde mede, dat reeds twee prozastukken zijn ontvangen. Bos wordt tot Vaandeldrager gekozen. Programma van het 105-jarig bestaan wordt ons voorgelegd. 16 October. Het Cadettenhart blijkt gul te zijn, gezien den inhoud der collecte bussen, waarmee de Cadetten hebben gecollecteerd ten bate van

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1934 | | pagina 78