65 17 October. Kermis! We zien „Breda bij nacht", benevens vele merkwaardig heden, zooals rijproeven in electrische auto's. (Voelt men de motori seering naderen?) 25 October. Willemse vertoont op de cantine zijn K.M.A.-film. Vooraf een Corps- vergadering: De j.j. worden Corpslid na de voorstelling en het halve uur „zacht en vaderlijk" toespreken van het o.j. 26 October. Corpsvergadering. Woorden tot de nieuwe Corpsleden. Willemse wordt bedankt voor zijn film. De Corpsjongste Landheer bedankt het o.j. voor hun liefderijke en teedere verzorging. 28 October. Er zijn niet veel jonkers op dezen Zaterdag. Toch bezwijken de tafels ongeveer, wantwe mogen gaan dansen in de Schuur. Velen besluiten direct eens poolshoogte te gaan nemen en de asymptoten vertellen V.S.S. uit de dagen van weleer 10 November. Corpsvergadering. De rijsttafel is in statu nascendi. De medewerking voor het aanstaande feest blijkt echter nihil. 11 November. De tafels moeten het weer eens ontgelden, want Michielsen en Westerhuis hebben drie maanden. 22 November. Corpsvergadering. Eenige algemeene regelen voor het aanstaande festijn. De Sint-Nicolaas-krant beleeft een crisis, maar doorstaat deze glorieus. 24, 25 en 26 November. 105-jarig bestaan der K.M.A. Enorm! 27 November. De invitée's worden weggebracht. Geheel afwezig en slaperig wonen de jonkers de middaglessen bij. Schön war 's! 4 December. Corpsvergadering. Dank aan allen, die hebben meegewerkt tot het welslagen van het feest. 5 December. Sint-Nicolaas doet zijn joyeuse entrée in 't Zuid. Blijkbaar lijdende

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1934 | | pagina 79