Het ongelooflijke geschiedde bij personeel sabel. Van der Molen plaatste zich boven Treffers. 1Van der Molen. 2. Treffers. 3. Snaauw (Adelborst). 4. Luteyn. Personeel degen: 1. Treffers. 3. Ouwehand. 4. Luteyn. Personeel floret: 1. Treffers. 3. Nix. 5. Van der Molen. 6. Berlijn (een extra vermelding waard als eenige 2e jaars). Na deze voor ons zoo goed verloopen wedstrijden hielden wij een tijd lang rust. Pas in Februari kwamen weer de jaarlijksche districts wedstrijden van de K.O.O.S. Voor oefening konden wij hieraan deelnemen met 2 equipes buiten mededinging. Daar de opkomst niet bijzonder groot was, werd het geen al te zware dobber. Niettegenstaande dat, zag onze 2e jaars-ploeg (de namen zullen wij niet vermelden), kans, onderaan de lijst te komen. Onze echte equipe plaatste zich boven den 1en prijswinnaar. Hoe kon het ook anders met Treffers, Van der Molen, Nix en Filet. Dit viertal is op de Academie beroemd geworden en zal dit ook blijven. Hierna kwamen eenigen tijd later de wapen- en onderlinge wed strijden. Vooral de Infanterie en Artillerie streden hardnekkig om de eereplaats. Ten slotte werd de uitslag als volgt: 1. Artillerie. 4. Genie. 2. Infanterie. 5. Mil. Administratie, 3. Cavalerie. Weers- en wind-invloeden en de stemmingen der hulpsecondanten medegerekend, is deze uitslag niet geheel onjuist te noemen. Onze, als hulpsecondant fungeerende jonkers zijn niet zoo heel slecht, alleen zien ze niet altijd juist. Onderlinge wedstrijden. Men vond het noodig Personeel sabel te verdeelen in een 2-tal klassen, n.l. A. en B. Inderdaad waren deze 8 een klasse beter en dus waard, genoemd te worden. Zij plaatsten zich als volgt: 1. Treffers. 5. Broese van Groenou. 2. Van der Molen. 6. Filet. 3. Oostindiën. 7. Van Aarem. 4. Nix. 8. Luteyn. 74

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1934 | | pagina 88