76 Floret: 1. Van Steensel van der Aa. 3. Berlijn. Leden van de „Algemeene", dus alle Cadetten. Wij gaan, wat schermen betreft, een somberen tijd tegemoet. De equipes, die onzen naam hoog gehouden hebben, gaan verdwijnen. De open plaatsen moeten ingenomen worden, en zooals wij op het oogenblik schermen, kan dit niet op de juiste wijze geschieden. Traint U, oefent U. De ,,Algemeene" heeft ter Uwer beschikking: de Schermzaal en onafscheidelijk daarmede verbonden, 2 eminente instructeurs, de sergeant-majoor Van Krimpen en sergeant Abrahams, die de scherm- afdeeling van de ,,Algemeene" mede hebben groot gemaakt en zonder wier hulp en toewijding wij een dergelijke hoogte niet hadden kunnen bereiken. HOEPLA la! Zij wachten op U, om U te maken tot waardige vertegenwoordigers van de Koninklijke Militaire Academie op Schermgebied. Wij moeten onze plaats in de schermwereld behouden, beseft dit goed, en dat kunnen wij alleen door oefening. Kruipt dus achter de kachel vandaan en verschijnt in de Schermzaal. Athletiek. In December 1933 werd alleen indoor-getraind onder de sublieme leiding van onzen adjudant-o.o,-instructeur Hoekstra. Na Nieuwjaar werd gebalgtafeld. Vooral Ouwehand liet zich niet onbetuigd. Athletiek-wedstrijden werden toen natuurlijk niet gehouden, maar wel werd op ander gebied iets bereikt. Een afvaardiging van de Algemeene met Nix J. en de Wit G. H. O. werd gestuurd naar de besprekingen over de reorganisatie van den Noordbrabantschen Athletiekbond en 12 December 1933 bereikte ons de heuglijke tijding, dat Nix J. in het Bestuur was gekozen van

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1934 | | pagina 90