7 April. Schermwedstrijden van den Z.A.S.B. te Eindhoven. Groot succes. Onze equipe, bestaande uit Creutz Lechleitner, Cramwinckel en Timmer, werd ongeslagen nummer één! Bravo! De personeele uitslagen luidden: Sabel A 2 Cramwinckel. 3 v. Steensel v. d. Aa. 5 Creutz Lechleitner. Sabel B 1 Hemmes. 4 Sybrandi. Floret 2 Reep. 5 de Jong, F. 9 April. Jaar-voetbal-modder-wedstrijden. 11 April. Mobilisatie van alle strijdbare mannen op Kilacadmon. Een gevecht tegen S.R.O.I. en echte Kèf. Steiginga ontvangt onder groote belangstelling een stembiljet, doet dus belangrijk en verliest nog enkele haren. 13 April. Corpsvergadering" in Casino: A Bengal Lancer. 14 April. 't Was zóó glad op het achterterrein, dat zelfs C.H.C. niet meer kon hockeyen en onder groote hilariteit tegen Breda een partijtje voetbal ging spelen. 17 April. Algemeene uittocht: Paaschverlof. 18 April. Den Haag. Houtrust. Een gure wind en zoo nu en dan onderbroken hagelbuien. Na de indoortraining gedurende de wintermaanden, onder de kun dige leiding van Adjudant Hoekstra, werd in het voorjaar de training buiten voortgezet. Helaas was de animo niet overweldigend, zelfs zóó gering dat met angst en beven de jaarlijksche wedstrijden tegen de adelborsten tegemoet werden gezien. Tegen alle verwachtingen in wonnen wij met groote meerderheid. De stand voor den beker is daardoor 4—4 geworden!!! De gedétailleerde uitslagen luidden 100 m. hardloopen: 1Hardeman 11.4 sec.; 3. Bronts 11.7 sec.; 5. Reep 12 sec. 81

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1935 | | pagina 93