83 nationale jubileumwedstrijden van „Het Spaarne" vertegenwoordi gen door een overnaadsche vier: Hermans (boeg), Michielsen, Haex, Schoolland (slag), de Vries (stuurman). De eerste heat winnen we van ,,De Laak". 11 Mei. De tweede heat wordt ook door ons gewonnen van „De Amstel", zoodat we in de finale uit mogen komen. 12 Mei. De Cadetten vier verliest in de finale van „Die Leythe" met een taf lengte. Gezien de geringe animo die dit jaar voor het race-roeien bestaat, een zeer eervol resultaat. Toch blijft het een droevig teeken dat er geen ploeg samen te stellen is zonder hulp van het oudste jaar, wat tot gevolg heeft dat we, in verband met het eindexamen, niet in kunnen schrijven voor de „Hollandia" en de „Koninklijke", waar we beslist geen gek figuur zouden slaan. Volgend jaar?!! 13 Mei. Senaatsverkiezing. Gekozen wordt: Lange. 14 Mei. Senaatsverkiezing: Remmert en de Jong F. Luchtaanval op Breda. Het carillon dient kennelijk tot lokaas. 17, 18, 19 Mei. K.O.S. wedstrijden in Park Marlot te den Haag. Ook nu weer lieten we ons van onze beste zijde zien. De sabelequipe met Creutz Lechleitner, Cramwinckel, Timmer en v. Steensel v. d. Aa won van de Adelborsten op overtuigende wijze. De uitslagen personeel waren niet minder fraai: Personeel degen 1 Doucet. 2 Snauw (adelb.). 3 Mieras. Personeel sabel 1 Creutz Lechleitner. 2 Cramwinckel. 3 v. Steensel v. d. Aa. 4 Snauw (adelb.). De extra prijs voor den best geplaatsten cadet of adelborst, beschik baar gesteld door den gouverneur, werd onder hartelijk en lang durig applaus aan den adelborst Snauw overhandigd. Jammer dat we Snauw in den vervolge onder onze tegenstanders moeten mis sen! Dit is het einde van een schitterend schermseizoen. Mogen de volgende jaren even succesvol voor ons zijn, wat best kan, mits onze beste krachten, die nu de Academie verlaten hebben, door

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1935 | | pagina 95