76 De tweede door Diemont, Verbruggen en Pufkus. Op floret personeel wisten we eveneens de eerste en tweede plaat sen te bezetten: 1 Reep, J. C. F. 2 Pufkus. Onze degenschermers waren minder sterk: 4 Lange. 6 van Ham. 7 Reep, J. C. F. Sabel personeel bracht wederom een eersten prijs voor Reep, die op deze wedstrijden schitterend heeft geschermd: 1 Reep, J. C. F. 3 Vennik. 4 Diemont. 5 Verbruggen. Colenbrander. 7 Statius Muller. 2 Januari. Einde Kerstverlof. 5 Januari. De Cantine is overbevolkt! Men rust uit van 't verlof. 10 Januari. Na langen tijd weer eens een batterijtje. Ondanks luide aanmoedi gingen van het talrijke publiek, bleef de voorstelling zeer tam en waren de resultaten onbeduidend. 16 Januari. De wachtcommandant wordt opgebeld: ,,Hier Vennik,^ stuur een vent met 2 a 3 gulden naar de Schuur, m'n geld is op". ,,Kom dan maar thuis". ,,Dat kan ik niet, want die twee pop zijn al verteerd!" De hulptroepen worden gestuurd 26 Januari. Zondag. Verswijveren staat om half vijf op, om vóór te klossen. 31 Januari. Een nieuwe vereeniging wordt opgericht; de Cadetten Studie Club. Wij wenschen haar een lang en voorspoedig leven. 4 Februari. De geruchten, die de ronde doen,'blijken werkelijkheid te worden en 's middags hebben we ijsvrij. 's Avonds corpsvergadering. Er wordt enorm veel gepraat over as- saut en roeifeest. De atmosfeer in de leeszaal is vol electriciteit. Er worden harde noten gekraakt. Zekere fotograaf krijgt ook wat".

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1936 | | pagina 90