Eekhout. Jager. Oudraad. Poppe. Rückert. Sleeuw. Stam. van Stockum. Storm van Leeuwen. Vredeveldt. v. d. Wall Bake. Jager Gerlings. Kamstra. Koene. Könings. Kuys. Langguth Steuerwald. van Lanschot. Mulder. Leden: Alle Cadetten. JAARVERSLAG. Na een goeden start, door een kleine overwinning op Tilburg te be halen, heeft het eerste elftal verder het geheele seizoen met afwisse lend succes gespeeld. In het midden van de competitie kreeg het elf tal een inzinking, waarvan het zich echter herstelde door wederom met overtuigende cijfers Tilburg te slaan en daarna ook Breda een nederlaag toe te brengen. Een merkwaardigheid van C.H.C. was, dat bijna elke wedstrijd met een ander elftal gespeeld werd, zoodat vele spelers bijna alle plaatsen in het elftal doorloopen hebben. In de bekerwedstrijden was C.H.C. niet gelukkig. In de eerste ronde werd door een zeer verzwakt negental met 9 0 van Arnhem verloren. Weliswaar was deze sportieve prestatie niet bijzonder groot, doch de dag is, door de verpoozing na den wedstrijd, toch een groot succes geworden. Het tweede elftal heeft dit seizoen niet geschitterd door productivi teit. Slechts één wedstrijd werd gewonnen. Het resultaat was, dat het elfal eindigde op één na van onderen op de ranglijst. Door de auto matische degradatie van Pelikaan, werden wij in het genot gesteld degradatie-wedstrijden te spelen, die, dank zij de groote geestdrift, ge wonnen werden, zoodat de cadetten-reserves zich in de tweede klasse gehandhaafd hebben. Misschien was het slechte seizoen te wijten aan het feit, dat ook hier met zeer verschillende elftallen gespeeld werd. Wel 33 spelers van diverse pluimage hebben in het afgeloopen sei zoen in het tweede elftal gespeeld- Een zoo groote verscheidenheid kan nooit tot een homogene ploeg leiden, wat uit het vrij povere resultaat te lezen is. Een belangrijke gebeurtenis was de wedstrijd tegen de Adelborsten, die dit jaar op Te Werve gespeeld werd. Tot ieders groote tevreden heid behaalden de Cadetten een kleine zege in een snellen en aan- trekkelijken wedstrijd. HET BESTUUR. 85

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1936 | | pagina 99