92 Door het uitvallen van verscheidende goede degenschermers en het feit, dat de floretwedstrijden zoo lang geduurd hadden, was het eindresultaat slechts matig. De derde dag bracht personeel-sabel, waarbij De Bruyn no. 2 werd, na barrage om de 1e en 2e plaats met Hordijk (adelborst), die tijdens deze wedstrijden buitengewoon productief schermde. De verdere resultaten voor de cadetten waren: 3. 'Pufkus, 4. Stam, 5. Statius Muller. Ook in deze wedstrijden bleek weer, hoe weinig lichtpunten er bij 't jongste jaar waren. I Januari 1937. Onze beschermheer, kapitein Sicherer, ging ons verlaten. Niet dank baar genoeg kunnen wij zijn voor de groote bereidwilligheid, waar mede hij altijd voor de Algemeene heeft klaar gestaan. Van deze plaats wenschen wij den inmiddels tot majoor bevorderden oud-be schermheer voor de toekomst alle goeds toe. II Januari. Majoor" Sicherer nam afscheid van het cadettencorps. De Alge meene bood den Majoor als uiting van dankbaarheid een herinne ring aan. 23 Januari. Sergeant-majoor Van Krimpen 30 jaar sohermonderwijzer; als her innering aan dezen dag werd hem door de Algemeene een zilveren vaas aangeboden. 20 Februari. De Delftsche Studenten Schermvereeniging kwam schermen als training voor de a.s. interacademiale wedstrijden. Hoewel wij niet met de beste schermers uitkwamen, waren we toch overwegend sterker (uitslag 51 —13). 12 April. De onderlinge wedstrijden. De resultaten waren als volgt: Floret: 1Van Pelt. 2. Hieronymus. 3. Mathus. 4. Thomson. 5. Wolff. 6. Gulden. 13 April: Degen: 1. Reep. 2. Verbruggen. 3. Gude. 4. Thomson. 5. v. Pelt. 6. v. Oyen.

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1937 | | pagina 106