94 Sabel werd op overtuigende wijze gewonnen. Op degen verloren we helaas met 1 touché verschil. Er dient nog vermeld te worden, dat Pufkus de Gouverneursmedaille won voor den best geplaatsten sabelschermer. Hij won al zijn partijen. 3 Mei: De wapenwedstrijden brachten, zooals verwacht kon worden, een zeer spannenden strijd. De uitslag was meer dan een verrassing, want de strijd ging niet, zooals verwacht werd, tussehen Artillerie en Infanterie, maar de Cavalerie ging met den 1en prijs strijken. 1. Cavalerie, 9 gew. partijen. Diemlont. Colenbrander, v. Stockum. 2. Infanterie, 8 gew. partijen. Mathus. Pufkus. Reep. 3. Artillerie, 7 gew. partijen. 4. Administratie, 5 gew. partijen. 5. Genie, 1 gew. partij. 4 Mei: Wedstrijden tegen de S.R.O.I. om den reservisten gelegenheid te geven zich voor de wedstrijden van den K.O.S. te oefenen. 8 Mei: Nogmaals een krachtmeting met de S.R.O.I. Tegen de twee beste équipes van de reservisten stelden wij de navolgende équipes: Equipe 1Mathus. Thomson. Reep. v. d. Meer. Equipe 2: Wolff. v. Ardenne. Hillen. Luchsinger. Ook nu wonnen we op overtuigende wijze. De uitslag was 53 11. 21 Mei: Oefenwedstrijd voor onze nieuwe équipes. Een sterke combinatie van officieren van den Sportcursus zorgde voor een nuttige oefe ning. Speciaal op sabel bleken wij de zwaksten te zijn. De degen- équipe, bestaande uit Mathus, Reep, v. Pelt en Thomson won eenigszins geflatteerd met 11—5. De sabeléquipe, die door het uit vallen van Pufkus danig verzwakt was, verloor na heftigen tegen stand met 10 6. De équipe was nu als volgt samengesteld: Mathus, Thomson, Reep, v. Ardenne.

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1937 | | pagina 108