96 Wij hopen in het nieuwe cursusjaar veel sterker te kunnen uitkomen; immers de meeste équipe-leden komen in het derde studiejaar en blijven dus voor de K.M.A. behouden. Verder heeft de Algemeene de goede hoop, dat bet komende cursusjaar voldoende ,,bibit" zal opleveren, om ook de komende jaren onzen ouden naam te kunnen handhaven. AFDEELING ZWEMMEN. Het seizoen 1936 '37 heeft aan de jongste afdeeling van de Alge meene Cadettensportvereeniging minder successen gebracht dan verwacht werden. De training, aanvankelijk enthousiast begonnen door allen, werd op den duur slechts door het eerste zevental volgehouden. Het late zwemmen zal hieraan wel mede schuldig zijn. Het uitkomen op individueele nummers en het deelnemen aan de polo-zomercompetitie was door detacheeringen en examens niet mogelijk. Maar de wintercompetitie van den N.Br. Zwembond gaf den cadet ten ruimschoots gelegenheid hun prestaties te toonen. Het eerste zevental werd met sprekende cijfers kampioen en het tweede dito werd een goede tweede in de tweede klasse van dezelfde compe titie. De uitslagen van de door de Cadetten gespeelde wedstrijden luidden: 21 Februari: Cadetten I—Juliana 6 0 14 Maart: -T.Z.V. 4-0 9 Mei: —Baronie 2—2 21 Februari: Cadetten II Oosterhout 7 1 14 Maart: -T.Z.V. II 6-3 9 Mei: —Baronie II 0—1 (na verlenging). Moge dit een goed resultaat genoemd worden, het kan nog beter! Het is echter waar, dat de omstandigheden onder welke getraind moest worden, niet gunstig waren. Misschien dat we in het komende jaar een even gunstige reputatie in het Zuiden op de baanwedstrijden kunnen veroveren als wij op pologebied reeds bezitten. En dat is mogelijk! Cadetten traint! HET BESTUUR.

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1937 | | pagina 110