100 LEDEN: van den Wall Bake. van Bergen. Breunese. Bijvoet. Daalmeijer. Dietz. Eekhout. Hoetjer. Koene. Gerding. Kuys. de Jong. Langguth Steuerwald. Penris. Mooy, de Pont. Quanjer. Sleeuw. Storm van Leeuwen. Alle cadetten. Porton. Schimpf. Tazelaar. van Tol. JAARVERSLAG. Van het begin af aan was het duidelijk, dat het C.H.C. dit jaar in de competitie niet zoo voorspoedig zou gaan, als in het vorige sei zoen. In de beide elftallen, maar voornamelijk in het tweede, had men te kampen met steeds gewijzigde opstellingen, zoodat van een eenigszins homogene ploeg geen sprake was. Pas tegen het einde der competitie kon het eerste elftal er in slagen, door de laatste twee wedstrijden te winnen, op M.O.P. uit te loopen, zoodat nog juist aan de degradatiewedstrijden ontsnapt werd. Indien het tweede elftal van het begin af aan trouw was opgekomen en de oefengelegenheid niet zoo* slecht was geweest, dan ware het zeker wel een plaatsje hooger op de ranglijst geëindigd1. Nu moest het zich met de vierde plaats tevreden stellen. Ook dit jaar eindigde de belangrijke ontmoeting met de adelborsten na een snellen, vlot ten wedstrijd met een overwinning van de Cadetten. Alles bij elkaar genomen kunnen wij niet met trots op het seizoen terugzien, doch laten wij ons daardoor niet ontmoedigen, en, nu de gelegenheid daartoe weer open staat, het spelpeil trachten op te voeren. Wij moeten een oude glorie doen herleven, en als een ieder met denzelfden goeden wil bezield is om dit doel te bereiken, dan twij felen we er niet aan, of wij zullen slagen. HET BESTUUR.

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1937 | | pagina 114