JAARVERSLAG. Sinds eenige jaren is 'het de gewoonte geweest van het Quo Vadis- bestuur te dezer plaatse met een jaarverslag te verschijnen. Doch al kan men geen bladzijden vol schrijven over een enkel feest, toch is het prijken alleen met een ledenlijst, netjes volgens studiejaar ge rangschikt, niet bepaald een opwekking, om zich bij onze vereeni- ging aan te sluiten. Want bij den cadet, niet Quo Vadis-lid zijnde, zou allicht het denkbeeld gevormd kunnen worden, dat Quo Vadis dermate doelloos zou zijn, dat er per jaar geen regel over ge schreven zou kunnen worden. Het tegendeel is waar, maar een volledig feestverslag zou hier niet op zijn plaats zijn; het zou meer passen in de sfeer van het mengel werk. Toch kunnen we niet nalaten hier enkele grepen te doen uit het afgeloopen cursusjaar. In overleg met den Beschermheer werd in een algemeene leden vergadering besloten dit jaar het jaarlijksche bal niet in het Kerst- ver lof, maar tijdens de Pinksterdagen te houden; dit in verband met de vele feestelijkheden ter gelegenheid van het toen op handen zijnde Prinselijke Huwelijk. Over het festijn zelf kunnen we kort zijn. De band was goed, de stemming in het begin kalm, om later op den avond hoe langer hoe meer toe te nemen, en tenslotte haar climax vindend in een enthousiaste ballonnenjacht. Rest ons nog de hoop uit te spreken, dat de vereeniging het volgende jaar met een nog uitgebreidere ledenlijst boven het jaarverslag mag prijken, hetgeen met de tegenwoordige uitbreiding van het Corps zeer wel mogelijk is. HET BESTUUR. 116

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1937 | | pagina 130