Wolff. Pückel. *de Veer. de Lange. v. Aarem. Vooren. v. Leer. de Boer F. Weiffenbach. Mies. Bruinier. Westerhoff. Nolen. Claasen. Weyne. v. Oyen. de Jong G. Palm. Knoester. Arriëns. v. Pelt. Knoop. Boreel. de Pont. Mac Gillavry. Diepering. Nutters. Droog. Quanjer. Pasdeloup. Drijver. Rückert. Stumpff. v. Dijk. Steen. Timmermans. Eekhout. v. d. Steen. v. Vollen hoven. Hoetjer. Tesink. v. Welsem. Koene. Vermeer. Westra H. Kuys. Weber. JAARVERSLAG. Het vorige jaar heeft de Almanak-Commissie onze vereeniging over het hoofd gezien, wat den schijn deed wekken, dat May-day" af gedaan had*). Niets hiervan. Onze vereeniging bloeit, zooals mis schien nooit te voren. De beperkte ruimte in de radio-zaal, noopte ons velen, die als lid hadden willen toetreden, te moeten teleur stellen. Ons leden-aantal bedraagt thans 80 tegen 65 in het afge- loopen jaar. Deze uitbreiding hebben we kunnen bewerkstelligen door verandering van het interieur van onze zaal, waardoor meer ruimte vrijkwam. Als belangrijke gebeurtenis kunnen we vermelden den aankoop van een Amerikaansche 15 W versterker. Hierbij mogen we den naam van kapitein van Waegeningh zeker niet onvermeld laten, door wiens hulp het mogelijk is geweest, dat de bestelling een vlot verloop heeft gehad. Verder verdient vermelding dë ombouw van ons radio-ontvangtoe stel. Door de welwillende tusschenkomst van luitenant van Dinter is onze vereeniging een zeven-lamps superheterodyne toestel rijker geworden. Daar in bet afgeloopen cursus-jaar de contributies vrij vlot werden voldaan (ook hier zijn dus symptomen van economische opleving), kunnen wij onze plannen, in verband met bet a.s. Jubileum, zeker ten uitvoer brengen. HET BESTUUR. Wij gelooven, dat May-day" de almanak-redactie het vorige jaar niet kon vinden. Qui s'excuse, s'accuse! RED. 121

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1937 | | pagina 135