123 JAARVERSLAG. Het cursusjaar 1936 1937 bracht ons voor het eerst sinds eenige jaren weer een belangrijk aantal cadetten der infanterie, bestemd voor de Koninklijke landmacht, zoodat hierdoor het ledenaantal aanzienlijk toenam. De vereeniging telt thans 190 leden. De Gouverneur was zoo welwillend het Z.H.Edl. Gestrenge aan geboden eerelidmaatschap van ,,de Infanterist" te willen aanvaar den en de, hieraan als herinnering verbonden, Legermedaille aan te nemen. Onze beschermheer schonk aan de vereeniging een vlag, waarvoor we hem zeer dankbaar zijn. Zij is geschilderd door den bekenden kunstschilder J. H. Strube, te Princenhage. De vlag bevat in een blauw veld een beige medaillon. Het portret stelt voor een hoornblazer met geheven hoorn. In den rand zijn op genomen een klewang, en karabijn, de naam van de vereemging en de datum van hare oprichting. Zij symboliseert den oproep voor kameraadschap en toewijding voor het wapen, dat is gekozen en waarvoor ieder zijn beste krach ten moet inzetten. De schietwedstrijden werden dit jaar gehouden op 24 Mei en had den een geanimeerd verloop. Zij werden bijgewoond door den Gouverneur en verschillende officieren van de groep I.T.A.V. Na feilen strijd kwamen de volgende resultaten uit de bus: Geweer 2e jaar: 1de Zeeuw. 2. Norenburg. 3. Ha velaar. Handgranaatwerpen 2e jaar: 1Vredeveldt. 2. van Ardenne. 3. Ter Beek. Pistoolschieten 2e jaar: 1. van Arden ne. 2. Luchsinger. 3. van der Heem. Geweer 1e jaar: 1. Langguth Steuerwald. 2. Kriekhaus. 3. Diepering. Handgranaatwerpen 1e jaar: 1Ridder. 2. van der Steen. 3. Langguth Steuerwald.

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1937 | | pagina 137