128 JAARVERSLAG. Het afgeloopen jaar heeft zich gekenmerkt door een gezonden geest, die vooral tot uiting kwam bij het houden van de jaarlijksche schietwedstrijden, en niet het minst op het diner, dat dit jaar weer te Epe gehouden werd. In ons jaarverslag past dan ook in de eerste plaats een woord van oprechten dank aan onzen beschermheer, den 1e luitenant A. A. J. M. Za nino, die altijd bereid gevonden werd, zijn kostbaren tijd voor onze vereeniging op te offeren. Eveneens kunnen wij met vreugde terugzien op het feit, dat de offi- cieren-leeraren der artillerie dit jaar voor het eerst sedert jaren weer in ons midden zijn geweest bij bet jaarlijksche diner. De opkomst der leden op de schietmiddagen is altijd zeer talrijk ge weest, hetgeen veel bijgedragen heeft tot het goed doen slagen van de schietwedstrijden, waarbij het jongste jaar de eerste twee prijzen mocht wegsleepen. De uitslag der wedstrijden was als volgt: 1. C. G. P. Dietz. 2. H. R. F. von Seydlitz Kurzbach. 3. J. W. F. ter Pelkwijk. Troostprijs: F. J. G. Brackel. De wedstrijden waren dit jaar ingesteld op vaardigheid op alle wapenen, t.w. revolver, pistool en parabellum. Tot onze spijt hebben we te Epe afscheid moeten nemen van de kapiteins G. H. C. van Dijk en Ir. P. H. van der Trappen, aange zien hen een nieuwe werkkring wachtte. Tenslotte rest ons nog de leden op te wekken op den ingeslagen weg voort te gaan en om de schietresultaten, zoo mogelijk, nog te verbeteren. HET BESTUUR.

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1937 | | pagina 142