30 M. H. Thiellier, (Z.M.) J. A. Stofmeel, (Z.M.) J. H. Dunk, (N.O.C. 2) (Z.M.) P. C. Geluk, (Z.M.) A. de Leeuw, (Z.M.) H. E. Verhagen, (Z.M.) P. J. Smit, (B.M.) J. M. Kokken, D. J. van den Broek, H. J. P. J. van Noort, (B.M.) (Z.M.) (B.M.) L. J. Walter, (B.M.) J. A. Oomens, (B.M.) P. J. van Holstein, (B.M.) J. B. A. Abrahams, (B.M.) (N.O.C. 2) J. Heijndijk, (B.M.) F. H. Lensen, (B.M.) J. Goedbloed, (B.M.) W. J. van Bakel, (Z.M.) C. Mante, (Z.M.) Sergeant-majoor-administrateur, administrateur 2e cadetten-com pagnie. Sergeant-majoor-instructeur, werkzaam op het magazijn van leer middelen. Sergeant-majoor-instructeur, werkzaam op het bureau onderwijs. Sergeant-majoor-instructeur K.N.I.L., 2e cadetten-compagnie. Sergeant-majoor-instructeur, dd. fo urier oppasserscompagnie. Sergeant 1e klasse, instructie en huis houdelijke diensten. Sergeant 1e klasse, werkzaam ten bureele van den Admi nistrateur. Sergeanten 1e klasse, instructie en i huishoudelijke diensten. Sergeant 1e klasse, werkzaam ten bureele van den Administrateur. Sergeanten 1e klasse, instructie en huishoudelijke diensten. Sergeant 1e klasse, Hoofdgymnastiek- en hoofdscherm- onderwijzer. Sergeant 1e klasse, hoofdgymnastiekonderwijzer. Sergeant 1e klasse, instructie en huis houdelijke diensten. Sergeant 1e klasse, dd. fourier 1e cadettencompagnie. Sergeant, werkzaam in de cadetten- cantine en de wapenkamer. Sergeant-titulair-kok. Cavalerie. J. H. W. Grefkens, (Z.M.) Opperwachtmeester-instructeur. W. H. Eickmann, (Z.M.) Wachtmeester-portier. J. de Voogd, (Z.M.) Wachtmeesters, huishoudelijke dien- P. M. A. Wolda, (Z.M.) fsten. M. Leek, (N.O.C. 1) (B.M.) Wachtmeester 1e klasse, Hoofdgymnastiek- en hoofdscherm- onderwijzer.

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1937 | | pagina 40