GEDATEERDE SNIKKEN EN GLIMLACHJES UIT HET CURSUSJAAR 1936-1937. 30 September 1 October 3 October 4 October 5 October 8 October 12 October 16 October Het oudste en tweede jaar wapperen binnen. Direct snellen „bereidwillige J.J.'s" toe, om hen te ontlasten van zware valiezen en dergelijke, 's Avonds corpsvergadering. De senaat als volgt gekozen: Luining voorzitter; Colenbrander penningmeester; Strijers secretaris. De cadetten, behoudens de reeds op den 15en Sept. gearriveerden, worden door den c.c. aan de nieuw-benoemde officieren-leeraren voorae- steld. Blijdschap voor enkelen en droefenis voor velen! Studievoorrechten en Ei-Oe. worden bekend ge maakt. Eerste middernachtexpeditie. Indianengehuil! Wat koud is het toch plotseling zoo buiten de dekens en op den splinterigen vloer! De tweede jaars worden bevorderd tot cadet sergeant. De uitslag van de herexamens wordt bekend ge maakt. Eenige minder gelukkigen worden kl. o. over het J.J. Corpsvergadering. De senaat wordt aangevuld met: Doucet als vice-voorzitter. Ten Bosch als lid. Meulders begint zijn serie „intellectueele" balg opmerkingen. Regen en wind. Brallende nieuw-aangekomenen. Luining dirigeert. Officieele bekendmaking der onderscheidingen, van 31 Augustus: Prof. Ir. W. Th. Clous Officier in de Orde van Oranje Nassau en kapitein Ir. P. H. v. d. Trappen Ridder in de Orde van Oranje Nassau met de zwaarden. Sandjer sluit de rij van gedecoreerden en krijgt de Eere medaille van de Orde van Oranje Nassau in brons.

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1937 | | pagina 96