93 Sandbergen, H. A. Sleeuw, R. A. Vel, H. C. Savornin Lohmann Spanjaard, J. E. Vermeulen, G. J. T. W. H. de Storm v. Leeuwen, Vogelpoel, F. A. L. Schilthuis, M. J. W. Westenbrugge, Schimpf, A. H. C. Tazelaar. L. P. C. L. v. Seydlitz Kurzbach, Tol, G. G. v. Wins, H. H. R. v. Valk, A. J. J. Wiselius, A. J. JAARVERSLAG. In het begin van de competitie zag het er naar uit, dat C.HG. I een goede kans maakte, het Zuidelijke kampioenschap te behalen. Jammer genoeg verdween allengs deze illusie. Het elftal kwam prac- tisch n'ooit meer volledig op het veld, zoodat diverse wedstrijden verloren werden. Naarmate het einde van de competitie naderde, zakten we op de ranglijst. Dit was wel ten zeerste te betreuren, daar we het met dit elftal, waarvan drie spelers in het Zuidelijk elftal zaten, toch wel wat verder dan de zesde plaats hadden kunnen brengen. O, den Haag!! Bij het tweede elftal was de opkomst gelukkig veel beter. Er is zeer goed gespeeld en indien niet steeds de beste spelers als invallers in het eerste elftal noodig waren geweest, hadden we het misschien nog wel verder dan de derde plaats gebracht. De jaarlijksche ontmoeting tegen de Adelborsten eindigde ook dit jaar weer na een snellen wedstrijd in ons voordeel. Over het geheel genomen is er dit jaar beter gespeeld dan het vorige. We moeten trachten in deze stijgende lijn te blijven; al hoewel we het volgende seizoen onze spelers, die dit jaar de Aca demie zullen verlaten, wel ten zeerste zullen missen. We twijfelen er echter niet aan of onder de vele nieuwe cadetten zullen zich wel weer goede hockeyers bevinden, met wier hulp wij de glorie, eens door Velocitas verworven, nu op hockeygebied zullen doen herleven. Dit zal alleen te bereiken zijn, wanneer er fanatiek getraind en gespeeld zal worden. De omstandigheden zijn moeilijk, maar laten we ons ten doel stellen goede en sportieve ploegen in het veld te brengen, zoodat we n'og betere resultaten zullen be reiken. HET BESTUUR.

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1938 | | pagina 109