97 JAARVERSLAG. Het afgeloopen jaar bracht een stijgende belangstelling voor het tennissen, hetgeen tot uiting kwam in een grooter ledental en voor al een druk gebruik van de baan. Deze laatste was met medewer king van den Beschermheer door de Genie voor den aanvang van de competitie geheel hersteld, terwijl in Augustus een nieuw dek werd aangebracht. Bij de entrée in de tweede klasse Zuid, k'on in verband met het suc ces van verleden jaar en de goede krachten bij de nieuwaangekome- nen, gehoopt worden op een redelijk figuur. De hoop werd niet beschaamd en aan het einde van de competitie deelde zelfs Hen- ricus de bovenste plaats met Breda II en ging het afdeelingskam- pioenschap alleen verloren door een slechter gemiddelde. De wedstrijden kenmerkten zich door een vlot en prettig verloop. Thuis werd hiertoe veel bijgedragen d'oor onze damesleden: Mej Th. Reimers, Mej. J. Burg, Mej. Fr. v. d. Hurk, die behalve hun op treden op de baan ook nog als gastvrouwen fungeerden, en dit werkelijk op uitstekende wijze deden, De heerenpartijen werden gespeeld door: Breunese, Knoop, Penris, van Lingen en Kuys. »e onderlinge wedstrijden konden door gebrek aan tijd en mede werking van enkele leden niet afgespeeld worden. Dit is zeer te betreuren, daar de ranglijst nu zeer lastig is samen te stellen. Ons rest het cadettencorps te bedanken voor de belangstelling, die het voor onze vereeniging had. Dit heeft ons vooral getroffen bij de laatste wedstrijd tegen Breda II met als inzet het afdeelingskam- pioenschap. Bij zoo'n wedstrijd kunnen de spelers een beetje mo- reele steun heel goed gebruiken; later bleek toen ook, dat ze het zeer geapprecieerd hadden. Uitslagen van de gespeelde wedstrijden: Henricus Volley II 6 2. H. T. C. C. I Ffenricus 3 5. Henricus—H. T. C. C. I 4—4. Volley II Henricus 5 3. HenricusBreda II 5 3. Breda II Henricus 4 4. Eindstand van de competitie: Breda II. Henricus H. T. C. C. I. Volley II. HET BESTUUR.

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1938 | | pagina 113