115 Palm. Pasdeloup. v. Pelt. Poerbo-Soemitro. Pon. de Pont. Pückel. Quanjer. Ravelli. Rückert. Scheltens. Siegmund. Soejarso. Storm v. Leeuwen. v. d. Steen. Strijd. Stumpff. Teeuwissen. Timmermans. Vermeer. Vonk.* v. d. Waag. Weber. v. Welsem. Westra, S. H. L. Westra, Sj.* JAARVERSLAG. Het tienjarig jubileum van May-Day" is op stille wijze voorbij gegaan. Op de verjaardag mochten we enkele bloemstukken ont vangen, terwijl die dag in de algemeene vergadering met eenige woorden werd herdacht. De opgezette plannen voor een goede viering zijn niet verwezen lijkt kunnen worden. Stond de kas bij den aanvang van het cursus jaar er goed voor, anders was dit na de noodzakelijke uitgaven voor verandering aan de lichtleiding in de radiozaal, waardoor de muurbekleeding geheel vernieuwd moest worden. Door bovengenoemde werkzaamheden, is de zaal in de maand Februari gesloten geweest. Onze instrumenten konden in een hoekje van het genielokaal ondergebracht worden, zoodat we gedurende dien tijd niet van onze radio verstoken bleven. De wensch om ook buiten onze lokaliteit geregeld muziek te heb ben, heeft geleid, tot den aanleg van een vaste geluids-installatie op de cantine. Zoowel radio-uitzendingen als gramofoonmuziek konden zoodoende uitgezonden worden. Door het inschakelen van een microfoon, werd het mogelijk eigen programma's van een geïmproviseerde studio uit te zenden. Menige Zondagmiddag kan men op de cantine het optreden voor de microfoon van diverse radio artisten" in samenwerking met het ,,Kilacadmon Orchestra" beluisteren. Onze conferencier Jan Ketip heeft als zoodanig wel naam gemaakt. De in het vorig jaar aangeschafte Amerikaansche versterker heeft herhaaldelijk goede diensten bewezen, o.a. bij het Assaut, de Velocitas-jaarwedstrijden en het Infanteristenfeest. Op 24 November is er een excursie gehouden naar de bierbrou werijen ,,De Drie Hoefijzers", die evenals twee jaar geleden, bij de leden uitstekend in den smaak viel. Een demonstratie met een televisie ontvanger kon op het laatste oogenblik niet plaats vinden, daar toen van overheidswege alle televisie-uitzendingen tijdelijk stopgezet moesten worden. HET BESTUUR.

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1938 | | pagina 131