JAARVERSLAG. 123 Evenals andere jaren heeft „de Artillerist" zich ook dit jaar ten doel gesteld, in gezellig samenzijn, het pistoolschieten te beoefenen. Dit geschiedde hoofdzakelijk op de middagen op de schietbaan, waar men van zijn schutterstalenten kon blijk geven. Gaf het groote ledental reeds moeilijkheden met het verloop, werk zaamheden op de batterij noopten ons het schieten geheel te doen staken en de schietwedstrijden te onderbreken, zoodat van de vier, oorspronkelijk voorgeschreven proeven, er slechts twee ver schoten konden worden. Voor het leiden van deze schietmiddagen gaat onze dank uit naar den kapitein Zanino en den eerste-luitenant Paro, die een groot deel van hun vrijen tijd te onzer beschikking gesteld hebben. De uitslag van voornoemde wedstrijd werd: 1v. Aarem. 2. Westra. 3. Mulder. Voor het eerst na vele jaren werd het oudste jaar weer in de gelegenheid gesteld op het gebied der paardensport hun kunnen te toonen; de uitslag van het springconcours moest tenslotte door het lot als volgt beslist worden: 1v. Weel. 2. Stein. 3. Westerhoff. 4. Van der Meer. 5. Van Rooy. 6. Langelaar. 7. Jager Gerlings. Ook dit jaar werd weer besloten door ons traditioneele diner te Epe, hetgeen buitengewoon smakelijk en geanimeerd verliep. Het was voor den kapitin J. W. Vintges tevens het afscheidsmaal van de Koninklijke Militaire Academie, waaraan hij gedurende zoo vele jaren werkzaam mocht zijn, in welken tijd hij „de Artillerist" steeds met woord en daad behulpzaam is geweest. Tenslotte spreken wij de hoop uit, dat onze vereeniging op den ingeslagen weg zal blijven voortgaan en dat zij er steeds in moge slagen de band tusschen de artilleristen sterk te maken en te houden, HET BESTUUR.

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1938 | | pagina 139