23 A. L. M. Vreeswijk, R. F. Kranenborg, B. H. J. Callenbach, J. S. Boom, (N.O.C. 2) (25) J. H. Daams, (O.C. 5) (15) L. N. van der Minne, (N.O.C. 3) L. Kegge, (20) L. T. W. de Vries, Eerste-luitenant der infanterie. Practische oefeningen, reglementen van het wapen, algemeene regle menten, velddienst en teekenen. Ceintuurlaan 1, Ginneken. Eerste-luitenant der infanterie. Practische oefeningen, reglementen van het wapen, algemeene regle menten, velddienst en teekenen. Julianalaan 83, Breda. Eerste-luitenant der infanterie. Practische oefeningen, reglementen van het wapen, algemeene regle menten, velddienst, teekenen en che mische strijdmiddelen. Van den Borchlaan 9, Ginneken. Ritmeester der cavalerie. Commandant van de oppasserscom pagnie. Practische oefeningen en reglemen ten van het wapen. Chasséstraat 35, Ginneken. Ritmeester der cavalerie Kon. Ned.- Ind. leger. Practische oefeningen, rij- en africh- tingskunst, cavaleriedienst, reglemen ten van het wapen, algemeene regle menten, teekenen en paardrijden. Baronielaan 301, Breda. Eerste-luitenant der cavalerie. Practische oefeningen, paardrijden, teekenen en reglementen van het wapen. Ceintuurlaan 25, Ginneken. Kapitein der artillerie. Practische oefeningen, panorama oefeningen, artilleriewetenschappen en reglementen van het wapen. Wilhelminapark 26, Breda. Kapitein der artillerie Kon. Ned.-lnd. leger. Practische oefeningen, paardrijden, artilleriewetenschappen en regle menten van het wapen. Ceintuurlaan 63, Ginneken.

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1938 | | pagina 33