25 J. A. J. Elders, (15) Kapitein der genie Kon. Ned.-lnd. leger. Practische oefeningen, versterkings kunst, technische voorschriften ge nietroepen, pionier- en versterkings kunst en algemeene reglementen. Prins Alexanderlaan 2, Ginneken, G. Terluin, Eerste-luitenant der genie. Practische oefeningen, seinen en op nemen, technische voorschriften ge nietroepen, verbindingsdienst en na tuurkunde. Prinsessestraat 6, Breda. A. H. Mohr, Eerste-luitenant der genie. Pionier- en versterkingskunst. Waldeck Pyrmontlaan 4, Ginneken. H. Schnitker, (20) Kapitein der militaire administratie. Militaire administratie, comptabiliteit, algemeene reglementen en practi sche oefeningen. Laan van Mecklenburg 5, Ginneken. C. L. Maarsman, (N.O.C. 3) Eerste-luitenant der militaire admini stratie Kon. Ned.-lnd. leger. Militaire administratie, legerverple- ging, comptabiliteit, algemeene re glementen en practische oefeningen. Laan van Mecklenburg 1, Ginneken. A. T. A. M. van Heerde, Eerste-luitenant der militaire admi nistratie Kon. Ned.-lnd. leger. Militaire administratie, legerverple- ging, comptabiliteit, algemeene re glementen en practische oefeningen. Burg. Serrarislaan 1, Ginneken. J. G. Scharp, Eerste-luitenant der genie. Pionier- en versterkingskunst. Waterweg 90, de Bilt. Dr. H. J. P. ten Cate, Dirigeerend officier van gezondheid 3e klasse. Eerste hulp bij ongelukken. Ceintuurlaan 87, Ginneken. J. N. Jager, Officier van gezondheid 1e kl. Kon. Ned.-lnd. leger. Militaire gezondheidsleer. St. Annastraat 353, Nijmegen.

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1938 | | pagina 35