29 G. J. Hendriks, (EP.) (Z.M.) J. H. Dunk, (N.O.C. 2) (Z.M.) P. J. Smii, (Z.M.) P. C. Geluk, (Z.M.) H. E. Verhagen, (Z.M.) J. M. Kokken, (B.M.) D. J. van den Broek, (Z.M.) H. J. P. J. van Noort, (B.M.) L. J. Walter, (B.M.) J. A. Oomens, (B.M.) P. J. van Holstein, (B.M.) J. B. A. Abrahams, (B.M.) (N.O.C. 2) F. H. Lensen, (B.M.) J. P. de Hullu, (B.M.) J. Goedbloed, (B.M.) W. J. van Bakel, (Z.M.) H. Derks, (Z.M.) D. Bakker, (Z.M.) J. Hendriks, (B.M.) J. C. de Rooij, (B.M.) J. Woudenberg, (B.M.) B. R, Bekkering, F. B. Roozeboom, H. de Keijzer, Sergeant-majoor-administrateur, administrateur 1e cadettencom- pagnie. Sergeant-majoor-instructeur, werkzaam op het bureau onderwijs. Sergeant-majoor-administrateur, werkzaam ten bureele van den Ad ministrateur. Sergeant-majoor-instructeur Kon. Ned.-lnd. leger, 2e cadettencom- pagnie. Sergeanten 1e klasse, instructie en huishoudelijke diensten. Sergeant 1e klasse, werkzaam ten bureele van den Ad ministrateur. Sergeanten 1e klasse, instructie en huishoudelijke diensten. Sergeant 1e klasse, hoofdgymnastiek- en hoofdscherm- onderwijzer. Sergeant 1e klasse, instructie en huishoudelijke diensten. Sergeant 1e klasse, dd. fourier 2e cadettencompagnie. Sergeant 1e klasse, dd. fourier 1e cadettencompagnie. Sergeant, werkzaam in de cadetten- cantine en de wapenkamer. Sergeant Kon. Ned.-lnd. leger, instructie en huishoudelijke diensten. Sergeant Kon. Ned.-lnd. leger, instructie en huishoudelijke diensten. Sergeant-hulpschrijver, werkzaam ten bureele van den Gou verneur. Sergeant-kok. Sergeant-titulair, portier. Sergeant-titulair, portier. Fo urier-capitulant b.d. oppassers- compagnie. Sergeant-hulpschrijver-capitulant, werkzaam op het bureau onderwijs.

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1938 | | pagina 39