73 17 November 24 November 28 November 30 November 3 December 5 December 7 December 8 December 14 December 16 December 20 December 21 December 22 December 3 Januari 1938. Geconstateerd werd, dat het huren" van pom pen tot officiersfietsen 6 X 39a kost. Reveille in groote stijl, zeuns keeren pa's, pa's plus zeuns keeren kronen. K.M.A. marchiert mit ruhig festem Schritt, geactiveerd door den blo zenden tamboer-maitre en door een luitenant met riddersporen. Sandjer gedecoreerd. Kanongebulder verwelkomt den ouden Spaan- schen Sint. In de Corpsvergadering wordt opgemerkt, dat voor het meesterteeken ook het meesterschap vereischt is. Klaasgedaas neemt ieders aandacht in beslag. Zwarte Piet's evenwichtsgevoel bleek verstoord, althans op het paard. Door een kruiwagen werd dit euvel verholpen. Ook de cadetten tellen hun ,,36-uur" verloven. Nieuw geneesmiddel tegen oude ziekte: Klei- meer 6 dagen v.v.r. (vrij van rooken). Les in puzzlen, of te wel lezing over V.G.B. Blinkende degens, blinkende meesterteekens. Cogh vindt tijdens een repetitie, dat het in het voorschrift toch altijd nog precieser staat dan in iemands brein. Cijfer 6X39a. Reijn torpedeert een kapitein. Almanak Leugenzak. Eetdrama's Melk, aardappelen. Afdeeling Intendance en Warenkennis in volle werking. Hofmeester op ziekenrapport. M.S.S.B.-wedstrijden in den Haag. Nadere inlichtingen bij Kleimeer. Kerstverlof. Academie Salutat. O! Breng mij terug naar die ou' K.M.A Bij het avondeten: Morgen zwemmen voor de zwemploegen A en B, ploeg A enz. enz. In het nieuwe jaar een oud geluid.

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1938 | | pagina 89