76 3 Mei Sint Joris, gestoken in kapiteins-uniform, weet de Academie-Draak te vellen. E.O. exit. 5 Mei Semper fidelis de Voorloopige Senaat wordt gekozen: de longh, Blijdorp en Mies. 11 Mei Andermaal een Corpsoefening, ditmaal een vertragende actie; de „vertraging" begon met het te laat aantreden van een halve compagnie. Van Aarem en Weiffenbach demonstreerden het nieuwste legervoertuig. Tactisch beginsel: Eén man is géén man. Twee man tandem. 14 Mei De tweedaagsche-renners dragen een onge kende „bepakking". 15 Mei P.S.V. gekraakt. Lady-crooner op de cantine. 26 Mei N.J.V. marsch in den Haag. Enthousiaste loopers, opgezweept door Si-Bee. Voetbalwedstrijden: Oudste jaar is oudste jaar. 27 Mei Laatste Corpsvergadering. De kleine de Groot verlaat voorgoed de bar, van waarachter hij ons zooveel lekkers heeft toegeworpen. Rp ontsticht over de termino ogie tijdens de voetbalwedstrijden. Toekomstige kronen nemen de vaderlijke en kameraadschappelijke woorden van Van Aarem ter harte. Gezien de gevolgen, aan den lijve ondervonden, stelt Twissen voor, het signaal „Strafhooren" aan te vragen. 28 Mei Brandalarm sirenegeloei. Laboratorium dreigt in de lucht te vliegen. 31 Mei Witblauwe linten worden verhangen, twee rus ten nog tot October. 2 Juni Feest in de schermloods. De meest populaire adjudant van de Academie heeft er veertig jaren trouwen dienst opzitten. Kranten geven een levensbeschrijving, anderen bloemen. Gouverneursmedaille en zilveren beker. 3-7 Juni Pinksterverlof, ongeldig voor klosh

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1938 | | pagina 92