81 2. Reep j na barrage 21 December: Equipe sabel. Deze dag, bracht een zwaar bevochten zege voor ons eerste équipe, dat bestond uit: Mathus, Reep, v. d. Meer. Dit was alleszins bevredigend, daar de verschillende studenten équipes, voornamelijk Leiden, Utrecht en Delft buitengewoon sterk waren, zoo zelfs, dat onze jaarlijksche concurrenten de Adelborsten, dit keer geen rol van beteekenis konden spelen. K.M.A. 2 (van Ardenne, de Neve en v. Stockum) werd 4. 22 December: Personeel fl'oret en degen. Al onze matadors vielen af en in de finale kwamen slechts v. Pelt als No. 2, en Reep als No. 4. Ook degen bleef ver beneden de verwachtingen. Hiervan waren de uitslagen: 5. Reep 7. v. Stockum 10. v. Oyen 12. Scheltens De zilveren K.I.M. medaille, uitgeloofd door den commandant van het K.I.M. werd gewonnen door Reep. Wapen wedstrijden: Deze hadden dit jaar een nogal eenzijdig karakter. Van te voren was het haast zeker, dat de infanterie No. 1 zou worden; alleen de artillerie z'ou nog voor een verrassing kunnen zorgen. De uitslag was in volgorde: Infanterie Artillerie Cavalerie Genie Mil. Administratie. De onderlinge wedstrijden hadden dit jaar weer een bijzonder ge animeerd verloop; op floret en degen waren er een 30 tal deel nemers, terwijl op sabel over de 100 deelnemers op den looper ver schenen. De uitslagen waren als volgt: Fl'oret: 1Mathus u Degen: 1. Mathus 2. Reep De wedstrijd sabel (A) had een interessant verloop. De uitslag was tenslotte als volgt: 1Reep 2. v. d. Meer Mathus verwierf de gouverneursmedaille, gezien de mooie resul taten op floret en degen voorzeker verdiend.

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1938 | | pagina 97