84 Nutters. v. d. Post. Brands. Pasdeloup. Poublon. Deibel. Pückel. Porton. Delmaar. Stumpff. Sadeli. de Jong G.O.W. Strijd. v. d. Schraaf. Flohr. Timmermans. Portier. Hernaus. Westland. Schrek. Geerligs. Voorneman. Speekenbrink. Mooij. v. Welsem. Bartelings. v. Seydlitz Kurzbach Westra S.H.L. Joekes. Spanjaard. Andela. Palm. Swart, J. Bodmer M.H. Patist. Grützmacher. de Vries C.A. Ruesink. Eikerbout. de Gooijer. Spook. Mulder. Gortmans. v. d. Velde. Berkelaar. Grijzen. v. d. Zeep. Boelhouwer. Kemmerling. Mreijen. Rauwendaal. v. Lingen. Scheltens. de Pree. Monterie. de Boer, P. de Jong F.S. Navis. v. Ardenne. Koot. Penris. v. Assenbergh. Loeffen. Gerding. JAARVERSLAG. Het afgeloopen jaar heeft voor de Radiovereeniging verschillende veranderingen gebracht. Hoewel hierbij vele moeilijkheden rezen, konden deze alle worden opgelost, waarbij zeer veel steun werd ontvangen van onzen beschermheer. Het bezoek aan de bier brouwerij ,,De drie Hoefijzers" werd dit jaar vervangen door een excursie naar de Avro studio's, welke zeer in den smaak viel. Aan het einde van het studiejaar '38 '39 werd May Day Corpsvereeni- ging. Daar de financieele positie der vereeniging na den aanschaf van een nieuw ontvangtoestel niet sterk was, werd de bijdrage van het Corps met vreugde tegemoet gezien. Door de geringe afmetin gen van de radiozaal was het natuurlijk niet mogelijk alle corpsleden hierin toe te laten en het oorspronkelijke ledental bleef dan ook gehandhaafd. De oude Amerikaansche versterker was na drie jaar hard werken niet meer in staat de cantine van dragelijke muziek te voorzien. Er moest dus een nieuwe versterker komen, hoewel het lage kassaldo dit niet toestond. De cantinecommissie kwam hierin echter tegemoet door een bedrag beschikbaar te stellen, dat de aanschaf van een volledige installatie voor de cantine mogelijk maakte. In samenwerking met ,,Kilacadmon O'rchestre" is het dus mogelijk binnenkort de Radio Senilica" uitzendingen wederom te hervatten.

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1939 | | pagina 104