86 Vel. Spanjaard. Tazelaar. van Tol. Valk. Vermeulen. Verspoor. Vogelpoel. Voorneman. van Westenbrugge. Wins. Wiselius. F rederiks. LEDEN: Alle Cadetten. JAARVERSLAG. C.H.C. moet met gemengde gevoelens terugzien op het afge- loopen jaar. Het resultaat in de competitie mag niet zoo bijster groot genoemd worden; ondanks het hoopvolle en enthousiaste begin, wist het eerste elftal het niet verder te brengen dan de 6de plaats; het tweede en derde elftal namen betere plaatsen in, n.l. respectievelijk de 5de en 4de. Toch had ook dit jaar zijn ,,Sunnyside". Allereerst dienen we het bezoek van de Royal Artillery Mess in het voorjaar te memoreeren. In den, door de stafmuziek van 6 R.l. opgeluisterde wedstrijd, toon den zij zich al als sportieve spelers; op het souper ontpopten ze zich bovendien nog als gezellige en geestige kameraden, zoodat wij hen, na de Brabantsche koffietafel den volgenden dag maar noode zagen vertrekken. De jaarlijksche ontmoeting met de Adelborsten eindigde in een 5 2 overwinning. Ondanks de koude en regen was het een buiten gewoon geanimeerde wedstrijd, waarbij onze tegenstanders zich door geen achterstand lieten ontmoedigen. Tot het einde toe tracht ten zij hun achterstand in te loopen. Buiten de competitie om deed de Hockey Club nog mee aan een tweetal tournooien; het eerste elftal behaalde op de Samovar- wedstrijden het eervolle resultaat van winnaar der verliezersronde, waarbij ze Hilversum II in de finale versloeg met 2 1. Het tweede veroverde bij de ter eere van den verjaardag van Prinses Beatrix gehouden wedstrijden te Ginneken, den eersten prijs en kwam aldus in het bezit van den door de S.R.O.I. uitgeloofden beker. Een bijzonder woord van dank brengen wij aan de oudste jaars, die zich steeds, ondanks het vele werk, beschikbaar stelden; een voor beeld dat vooral bij de jongere jaars navolging verdient. Niet alleen in het begin, maar gedurende het geheele seizoen moeten wij enthousiast zijn! Wetende dat ook dit jaar weer de goede geest en kameraadschap het kenmerk van al onze wedstrijden zullen zijn, mogen we hopen dat C.H.C. aan het einde van dit seizoen op een zoo goed mogelijk vereenigingsjaar zal kunnen terug zien.

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1939 | | pagina 106