92 JAARVERSLAG. Op 18 December hield onze vereeniging haar jaarlijksch inauguratie diner, tevens 60 jarig jubileum, in „Anneville" waarbij de eere-leden, de Gouverneur der Koninklijke Militaire Acaderqie, H. C. G. Baron v. Lawick, de gep. luitenant-kolonel der huzaren H. C. J. C. v. Stockum en de ritmeester der cavalerie J. S. Boom ons met hunne tegenwoordigheid vereerden. Ook eenige oudleden hadden aan den oproep gehoor gegeven. Geïnaugureerd werden: v. d. Bent, Broertjes, Klynstra, Koch (vorig jaar van Cie's wege afwezig), Lagerwerff, LauriIlard, Jhr. de Savornin Lohman, Simons, von Seydlitz Kurzbach, Wendelaar, en van Zin- nicq Bergmann. Nadat de voorzitter Backer de nieuwe leden op plechtige wijze de belofte had afgenomen en een dronk was gewijd aan het welzijn van „Kilacadmon", droeg Boxman het veulenschap over aan het nieuwe veulen von Seydlitz Kurzbach, dat eenige moeite scheen te hebben met het ledigen van den drinkbak. Het d iner had als gewoonlijk een zeer geanimeerd verloop. Door het afkeuren van de schietbaan kon de schietvaardigheid der feden op pistool n:iet verhoogd worden; om dezelfde reden moest ook ons jaarlijksch schietfeest achterwege blijven. Maar al konden wij op dit gebied onze krachten niet meten, wat de rijvaardigheid betreft kon dit zeer goed. Op 12 Juni hielden wij dan ook een springconcours op het spring- terrein van de Trip v. Zoudtland kazerne, in tegenwoordigheid van den Generaal-Majoor, H. C. G. Baron van Lawick, Gouverneur der Koninklijke Militaire Academie, die de Gouverneurs-medaille be schikbaar stelde. De uitslag luidde: 1Monterie. 2. v. d. Bent. 3. Wendelaar. 4. van Zinnicq Bergmann.

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1939 | | pagina 112