INDIË VIERT MEE! Ook in Atjeh liet men zich niet onbetuigd, hoe de oude stem ming daar heerschte blijkt o.a. uit een der pennevruchten in de „Kilacadmon-Bode", waaruit we citeeren: Ook in Indië heeft men op waardige wijze het 110-jarig be staan gevierd, men leefde weer even in de „bekende oude sfeer" en dat die goed was getuigen wel de verschillende ver slagen over de feestelijkheden. Wij citeeren uit de Javabode: Vroolijke avond in Batavia's „Concor". Het 110-jarig bestaan van de K.M.A. te Breda is in Indië's hoofdstad op klinkende wijze gevierd, met een fuif in de Mili taire Sociëteit „Concordia", welke voor deze gelegenheid feestelijk was aangekleed; practisch alle officieren van de garnizoenen Weltevreden en Meester Cornelis waren in mouwvest, het oude werktenue der cadetten, waardoor de sfeer der Oude Bredasche Academie, mede door de versie ring der societeitszaien, zooveel mogelijk was benaderd. Het 110-jarig bestaan werd te Bandoeng herdacht met een diner in het Préanger Hotel, waaraan ongeveer 120 personen deelnamen. Magelang. j De officieren van het garnizoen herdachten op geslaagde wijze het jubileum der K.M.A Te Semarang had een herdenkingsbijeenkomst plaats in de Sociëteit „De Harmonie". Te Malang had een druk bezochte receptie plaats van oud cadetten ter gelegenheid van. De Jonker van Breda. Een réunistenliedje, opgedragen aan mijn vriend Jacob, den onvergetelijken voorzitter van „Stiekum". Daar staat in Holland, in Breda Een overoud Kasteel, Een min of meer bouwvallig en Een middeleeuwsch geheel; 142

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1939 | | pagina 166