G. J. Hendriks, (E.P.) (Z.M. A. H. van de Wijgerd, (Z.M.) (a J. H. Dunk, (N.O.C. 2) (Z.M. P. J. Smit, P. Muilwijk, P. C. Geluk, H. B. Croes, J. Hendriks, (Z.M.) (a (Z.M (Z.M (Z.M (Z.M H. E. Verhagen, (Z.M.) (a J. M. Kokken, (B.M. D. J. van den Broek, (Z.M. H. J. P. J. van Noort, (B.M. L. J. Walter, (Z.M.) (a J. A. Oomens, (Z.M.) (a P. J. van Holstein, (B.M.) (a J. B. A. Abrahams, (B.M.) (N.O.C. 2 F. H. Lensen, (B.M.) (a J, P. de Hullu, (Z.M W. J. van Bakel, (Z.M.) (a H. Derks, (Z.M D. Bakker, (Z.M J. C. de Rooij, (B.M J. Woudenberg, (Z.M Sergeant-majoor-administrateur, administrateur van de 1e cadetten- compagnie. Sergeant-majoor-administrateur, administrateur van de oppasserscom pagnie. Sergeant-majoor-instructeur, werkzaam op het bureau onderwijs. Sergeant-majoor-administrateur, administrateur van de 3e cadetten- compagnie. Sergeant-majoor-administrateur, hofmeester. Sergeant-majoor-instructeur K.N.I.L., 2e cadetten-compagnie. Sergeant-majoor-instructeur, 3e cadettencompagnie. Sergeant-majoor-hulpschrijver, werkzaam ten bureele van den Gou verneur. Sergeanten-majoor, instructie en huishoudelijke diensten Sergeant-majoor, werkzaam ten bureele van den Ad ministrateur. Sergeanten 1e klasse, instructie en huishoudelijke diensten. Sergeant 1 e klasse, hoofdgymnastiek- en hoofdscherm- onderwijzer. Sergeant 1e klasse, instructie en huishoudelijke diensten. Sergeant 1e klasse, dd. fourier 2e cadettencompagnie. Sergeant, werkzaam in de cadetten- cantine en de wapenkamer. Sergeant K.N.I.L., instructie en huishoudelijke diensten. Sergeant K.N.I.L., instructie en huishoudelijke diensten. Sergeant-kok. Sergeant-titulair, portier. 31

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1939 | | pagina 47