29 Bosse, P. E. Winkelman, G. J. W. Hooghwinkel, J. P. Mercieb L. D. A, Fontein en J. D. IIooglandt. Bij hetzelfde Koninklijk besluit zijn, eveneens te rekenen van den ]l,,en Augustus 1857, de volgende Adelborsten be noemd tot 2de Luitenants bij het Korps Mariniers, als: J. P. Smith en A. II. W. de Gelder. Bij disp. van het M. v. M. van den 5llc" Augustus 1857, N°. 66 La B, ts de Adelborst voor de Schcepsconstructie A. E. Dronkers benoemd tot assistent bij den scheepsbouw bij 's Rijks Werf te Amsterdam. Overplaatsingen. Bij onderscheiden Min. disp. zijn de volgende Adelborsten en Kadets overgeplaatstals bij het Koninklijk Instituut voor de Marine te Willems oord, als Adelborsten der 2,le klasse, de Adelborsten voor de eigentlijke zeedienst D. C. Visser en Q. IIoeüfft de Adelborsten voor de schcepsconstructie S. Meihuizen en J. C. Jansen, en de Adelborsten voor het Korps Mariniers P. S. C. A. Courier dit Dubekart en W. L. G. J. F. Cra mer von Baumgarten, en als Adelborst der 5lIc kl. (2° Af- deeling), de Adelborst voor de scheepsconstruclie J. L. von Leschen. Van het wapen der Artillerie bij dat der Genie, de Ka dets A. Jentink A. C. J. C. S. Bergsma H. S. Ne- derburgh G. G. G. Canter Cremers, F. M. Bar. van Eck en W. Rooseboom. Van het wapen der Infanterie bij dat der Artillerie de Kadets II. F. P. IIajenius, P. IIaitsma Mulier en C. E. van Strijen. Van het wapen der Artillerie in Oost-Indië hij dal der Kavallerie in Oost-lndië de Kadet J. Ligtvoet,

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1958 | | pagina 55