41 IV. Natuurkundige Leercursus. V. Bouwkundige Leercursus. VI. Krijgskundige Leercursus. wapenen, le deel, 2e druk, Taktiek der 3 wapens; door 14. Verzameling van Wiskundige Tafelen, voor de kadetten van alle Wapenen 15. Kemper Verhandeling over het Stoomwezen, met Atlas. 4, 1. Natuurkundige stellingen, voor de kadetten van alle wape nen, door wijlen W. Wenckebacu, 3e herziene druk... 2,40. 2. Handleiding bij hel onderwijs in de Scheikundevoor de kadetten der Artillerie en Genie door P. A. vak der Meoien-, le deel1 >60" 3. Natuurlijke Historie, lc déél2e stuk (Handleiding tot de beoefening der Geologie, met inbegrip der Palaeon tologies naar het Hoogduitsch van l)r. lt. Kner.)0,80. 4. Handleiding tot de beoefening der Mineralogie, naar het het üoogd. van F. von Kobeli,8 1,^0. 5. Handleiding tot de beoefening der Dierkundedoor W. Sculegel le Deel met PI8 6. Handleiding lot de beoefening der Plantenkunde, door Dr. L. J. Burgersdijkmet PI3,60. 1. Handleiding lot de kennis der Burgerlijke en Militaire Bouw kunstmet een Atlas met 63 Platen, voor de kadetten der Genie, door Jhr. C. M. Storm van's Gravesande 2» druk8 16» 2. Handleiding tot de kennis der Waterbouwkunde, II dee- lenmet een Atlas van 78 Platen, voor de kadetten van den Waterstaat en der Genie-, door D. J. Storm Botsing. 32, 1. Handleiding tot de Krijgskunst voor de kadetten vau alle J. J, van Moeken3,36. 2. Handleiding tot de kennis der Artillerie, voor de kadetten van alle wapenen; door J. P. C. van Ovbusthaten, 3e druk. 2,40- 3. Handleiding tot de kennis der Artillerie, voor de kadetten van dal wapen, II deden(le deel, Techniek, door O. 11. Koyck IIe deel, Taktiek, door J. P. C, van OVEKSTRATEN.)0j

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1958 | | pagina 67