398 sectie. De tirailleurgroep van dit 2e echelon volgt die van het le op een afstand en met een interval, die beide gelijk zijn aan de front breedte der ontwikkelde tirailleurgroep. De soutiengroep der sectie neemt op den door den sectiecommandant bevolen afstand plaats in een der intervallen tusschen het rechter en tweede of tusschen het tweede en linker echelon. De commandant der derde sectie wint met zijne sectie door den marsch links (rechts) uit de flank de noodige ruimte en vormt daarna een derde echelon op denzelfden afstand en hetzelfde interval als voor de tweede sectie is bepaald. De soutiengroep plaatst zich uitwaarts van den linker (rechter) vleugel dertirailleurlinie op den door den sectiecommandant te bepalen afstand. De commandant der vierde sectie volgt met zijne sectie als reserve op den a stand en in de formatiedie het meest aan het terrein passen. B. Uit de colonne met sectiën. CommandovMet sectiën links (rechts) voorwaarts en echelon Uitvoering: Als bij de colonne met halve sectiën. De rechter (linker) groep van elke sectie wordt verspreidde linker (rechter) groep vormt het soutien. De achterste sectie blijft in reserve. C. Uit de colonne met pelotons. Commando: Met sectiën links rechtsvoorwaarts en echelon." UitvoeringDe rechter (linker) sectie van het voorste peloton is de richtingssectie en vormt het eerste echelon. De commandant dier sectie laat zijne rechter (linker) groep ver spreiden en zijne linker (rechter) groep als soutien achterblijven op de wijze, als bij A is verklaard. De linker (rechter) sectie van het voorste peloton marcheert eerst schuins links (rechts) en vormt daarna het tweede echelon op dezelfde wijze als voor de rechtersectie van dat peloton is voorgeschreven. De linker (rechter) sectie van het achterste peloton marcheert eerst links (rechts) uit de flank en vormt daarna op dezelfde wijze het derde echelon. De rechter (linker) sectie neemt hare. plaats als reserve in.

Indisch Militair Tijdschrift | 1879 | | pagina 401