126 17. De reorganisatie der Vestingartillerie in Indië. 18. De organisatie van het personeel en materieel voor kompagniën hospitaalsoldaten hij het Indische leger. 19. De organisatie van den Indischen Gcneralen staf. 20. De invloed van de samenstelling der Infanterie uit Europeanen, Afrikanen en inboorlingen van verschillende stammen hij een oorlog tegen een huitenlandschen vijand. 21. Het middel tot behoud van het Afr.ïkaansch element in het In dische leger. 22. De mogelijkheid om b'ij do Cavalerie Inlanders tot voor den oorlog geschikte ruiters op te leiden. 23. De middelen tot eene voortdurende voltalligliouding van het Ne derlandse! element in het Indische leger. 24. Eene normaal-schietschool voor de Infanterie in indie. 25. De invoering van Flobert-patronen bij de voorbereidende schietoe feningen der Indische Infanterie. 26. Ontwerp van een doelmatigen richt-schietbok voor de Infanterie in indië. 27. De verhooging der ballistische uitwerking van het Infanteriege- weer in indië. 28. De wijziging van den paltoestel bij het Infanteriegeweer in indië. 29. Herziening der exercitiereglementen voor de Indische Infanterie. 30. De exercitiereglementen der Indische Cavalerie. 31. Proeve van een voorschrift voor de vereenigde oefeningen dei- drie wapens in indië. 32. Het geschut en de voertuigenwelke bij de veld- en bergbatterijen van het indische legerzoowel voor een oorlog tegen een huitenlandschen als tegen een inlandschen vijand worden of moeten worden ingevoerd. 33. De voordeelen eener 8 stukkon-formatie voor de Indische veldbat- terijen. 34. Het nut der schroo tkanonnen in indië. "35. Het stelsel van torpedo's voor indië. 36. Do organisatie van den Trein in indiëbohoorende bij een ba- taillon Infanterieeene veld- en eene bergbatterij Artillerie en een eska dron Cavalerie, op oorlogsvoet. 37. De toepassing van veldloopgravcn bij het Indische leger. 38. Ontwerp van eene tegen een huitenlandschen vijand verdedigbare stelling op Java en Sumatra voor eene brigade van 3 bataillons1 bat terij en 1 eskadron met genietroepen en hulpdiensten.

Indisch Militair Tijdschrift | 1880 | | pagina 134