12? 39. De drijver vlotten volgens liet systeem van den Generaal-Majoor ingenieur Ermeling. 40. De geschiedenis van den spoorweg in Atjeh. 41. De transportcylinders volgens het systeem van den Generaal-Majoor ingenieur Ermeling. 42. De regeling- van het transportwezen ter zee in Indiê, in tijd van oorlog. 43. De regeling van het vervoer langs spoorwegen in Incliê, in tijd van oorlog. 44. De vorming van officieren voor de Indische Intendance. 45. Dc doelmatigste bewapening en uitrusting voor de troepen te voet hij het Indische leger. 46. De doelmatigste bewapening, uitrusting en harnachement voor de troepen te paard bij het Indische leger. 47. De beste wijze, waarop van de verschillende landaarden bij do Indische Infanterie te velde is partij te trekken bij de regeling der voor- postendienst. 48. De beste wijze om de oefening dor Indische Infanterie niet onder geschikt te maken aan de eischen der garnizoensdienst. 49. De beste wijze voor een stelsel van recrutenopleiding in Indiê bij de depótbataillons Infanterie. 50. De middelen tot meerdere bestudeering der Tactiek door de officie ren in Indiê. 51. Het Indisch Militair onderwijs. 52. Het onderwijs voor de Indische kadetten aan de Militaire Akademie 53. Het onderwijs aan de Krijgsschool voor Indische aspirant-stafof ficieren. 54. De beoefening van het Maleisch en Javaansch in het Indische leger. 55. De télémetre van Le Boulengé bij de Indische topographische dienst. De Redactie voedt hierbij de hoopdat deze onderwerpen do goed keuring van velen mogen wegdragen. Velen daarvan kunnen min of meer als questions brülantes worden beschouwd. Brandende vraagstukken op Indisch terrein. Eerst behoort dat terrein goed gekend te wordenal vorens onze aandacht aan het krijgswezen van vreemde landen te wijden, lock zou het een met het ander, mot inachtneming van de gewenschte verhoudinggepaard kunnen gaanindien daarvoor kon worden beschikt o\ ci de noodige ruimte in dit tijdschrift. Maar deze ontbreekt vooreerst daartoe. In dit geval mag geene afbreuk worden gedaan aan het streven om dit tijdschrift te doen zijn een zuiver Indisch militair tijdschrift. Zoo

Indisch Militair Tijdschrift | 1880 | | pagina 135